Regulamin

Każdy użytkownik powinien zapoznać się z regulaminem przed napisaniem pierwszego posta
szuru
Site Admin
Posty: 9
Rejestracja: ndz cze 25, 2017 2:32 pm

Regulamin

Post autor: szuru » czw cze 29, 2017 7:51 pm

Rejestrując się na witrynie „Internetowe FORUM utrzymania czystości”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „FORUM ochrony osób i mienia”, „http://www.jakwyczyscic.pl”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia.
Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”.
Administracja witryny „Internetowe FORUM utrzymania czystości” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu.
Korzystanie z witryny „Internetowe FORUM utrzymania czystości” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”.
Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com.
Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „FORUM ochrony osób i mienia” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „FORUM ochrony osób i mienia”, ani phpBB Limited nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.
W całym serwisie obowiązuje Netykieta.
Każdy użytkownik odpowiada za treść swoich wiadomości.
Użytkownik może poruszyć jeden problem w jednym temacie (nie dotyczy tematów zbiorowych ze stylami i modyfikacjami oraz tematów przyklejonych)
Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto.
Moderatorzy mają prawo edytować i usuwać wiadomości, których treść jest niezgodna z tym regulaminem.
Użytkownik ma prawo do usunięcia swojego konta z forum, z wyłączeniem napisanych już postów.
Niektóre fora posiadają dodatkowy regulamin, jesteś zobowiązany do ich przestrzegania.
Zabrania się wykorzystywania forum do rozsyłania spamu.
Zabrania się umieszczania treści pornograficznych lub naruszających polskie prawo oraz odnośników do stron, które zawierają takie treści.
Nazwa tematu powinna odzwierciedlać treść tematu. Tematy o nazwie "Pomocy", "Problem", "Pomóżcie" itp. będą od razu zamykane.
Zakazuje się dublowania (powtarzania) tematów.
Użytkownik zobowiązany jest przestrzegać prawidłowej pisowni języka polskiego.
Cytaty oraz fragmenty kodu umieszczaj w odpowiednich znacznikach BBCode.
Podpis może maksymalnie zawierać trzy wiersze tekstu lub jedną grafikę o wysokości nie przekraczającej 60 pikseli.
Administracja nie odpowiada za treści publikowane przez osoby trzecie. Przyjmuje jednak uzasadnione wnioski o usuwanie postów, bądź ich edytowanie.
Osoby nieprzestrzegające regulaminu będą najpierw ostrzeżone, a w dalszej kolejności blokowane.
Rejestrując się na forum phpBB.pl zobowiązujesz się do przestrzegania niniejszego regulaminu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość